Проект “Арагаст”

Арагаст

Сайт “ТаМак Парус” не умер, но плавно перешел из чисто теоретической плоскости в плоскость практическую.

В связи с этим начат новый проект “Арагаст. Парус для всех“. Там мы будем рассказывать о наших собственных проектах, путешествиях и приключениях. Конечно, теоретические статьи тоже будут.

Постепенно все материалы с этого сайта будут перетянуты на новый, который станет доступным как по своему “родному” адресу, так и по адресу https://www.tamak.com.ua.

 

ТаМак Вітрило Чат

На нашому сайті з’явилася можливість простого спілкування між відвідувачами – web-чат.

Подібний є на багатьох сайтах, але у цього є особливість – Ви безпосередньо можете спілкуватися з участниками telegram-групи @TaMakSail_чат, навіть якщо не маєте облікового запису telegram.

Щоб підключитися до чату можна використовувати свій аккаунт Facebook, Google, Telegram або увійти як гість (при цьому потрібно буде ввести довільне тимчасове ім’я). Просто почніть вводити повідомлення, і чат автоматично запросить у Вас авторизацію одним з можливих способів.

Якщо вікно чату Вам заважає, можна згорнути його клікнувши по хрестику в правому верхньому куті.

Спілкуйтеся, задавайте питання, пропонуйте щось нове!

Telegram-канал @TaMakSailUA українською мовою

Запрацював україномовний канал telegram @TaMakSailUA

Канал присвячен яхтам, човнам, катамаранам, вітрилам… Отже, всьому, що рухається по воді силою вітру.

Приєднуйтеся!

Також доступна онлайн-трансляція з каналу.

Трансляція з каналу Telegram @TaMakSail

Навіть якщо Ви до сьогодні не користуєтеся чудовим месенджером Telegram або не підписані на наш канал @TaMakSail, то Ви все одно можете подивитися публікації на каналі, якщо перейдете на сторінку онлайн-трансляції.

І, можливо, після цього Вам захочеться підписатися на наш канал щоб отримувати першим усі новини сайту та інші публікації.

Яхта за 100 доларів. Трешбот

1.jpg

Стаття не моя. На одному сайті знайшов кілька постів, в яких анонімний автор розповів про будівництво та експлуатації парусного човна з непридатних матеріалів. Через розірваності читати всю історію було не зовсім зручно.

В результаті звів все в одну велику статтю.

Стаття російською мовою.

Читати далі…

Запрошуємо Вас взяти участь у парусній регаті “Хортицька кругосвітка”

Регата буде проходити 14-15 жовтня 2017 року в Запоріжжі

Фішкою цього заходу є маршрут повністю охоплює острів Хортицю. Кожен учасник зможе побачити всю історію і красу історії козацтва а так само подивитися на легендарні багатовікові скелі.

Контакти організатора: +380664505944 (Ігор)
Адреса яхт клубу: Набережна магістраль (Перетин вул. Лермонтова), база Запорізького парусно-туристського клубу ПАТ Запоріжсталь
Карта проїзду: координати 47 ° 49’50.0 “N 35 ° 07’11.8” E (https://goo.gl/maps/HfSnBmRGJKT2)
Інформація в соціальних мережах: https://www.facebook.com/events/750943971758909

Роторний вітрохід. Частина 3

Катамаран с ротором Савониуса на Красноярском водохранилище

У попередній частині була розглянута коротка, але насичена історія будівництва та експлуатації суден з ротором Флетнера як рушія.

Всі ці судна, фактично, були експериментальними. На них проводилися дослідження і підбір найкращих режимів роботи, виявлялися переваги і недоліки в порівнянні з вітрилами.

Стаття російською мовою.

Читати далі…